Wizyta pracowników Schroniska dla zwierząt -Fundacja Pod Psią Gwiazdą

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wizyta pracowników Schroniska dla zwierząt -Fundacja Pod Psią Gwiazdą

Wizyta pracowników Schroniska dla zwierząt -Fundacja Pod Psią Gwiazdą

13 stycznia 2020 roku w naszej szkole gościliśmy  Pracowników  Schroniska  Fundacji Pod Psią Gwiazdą.  Jest to o miejsce, w którym  każdy niechciany zwierzak znajdzie ciepły kąt i pełną miskę jedzenia.

W spotkaniu wzięły udział klasy I-III i klasa VI. Uczniowie dowiedzieli się, w jak nieodpowiedzialny sposób niektórzy ludzie traktują zwierzęta, jakie są warunki adopcji psów,  a także jak wygląda praca wolontariuszy w schronisku. Mieliśmy  możliwość poznać bliżej jednego z podopiecznych schroniska –  pieska  Nero,  który uatrakcyjnił nasze spotkanie. W ramach szkolnej akcji zbiórki, która odbyła się w listopadzie przekazaliśmy na ręce pracowników schroniska karmę, koce i zabawki dla zwierząt. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom i rodzicom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę karmy.