Wycieczka – Robopark i Jarmark Bożonarodzeniowy

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Wycieczka – Robopark i Jarmark Bożonarodzeniowy

Wycieczka – Robopark i Jarmark Bożonarodzeniowy

W poniedziałek 9 grudnia uczniowie klasy ósmej, szóstej i piątej wybrali się  na wycieczkę do Wrocławia. Zwiedzili interaktywną wystawę robotów - „Robopark” oraz mieli okazję uczestniczyć w Jarmarku Bożonarodzeniowy na Wrocławskim Rynku.

Na wystawie uczniowie  zobaczyli unikalne roboty z całego świata np. robota baristę lub robota kelnera, mogli siłą umysłu zmusić przedmioty do latania, pobawić się z robo psem, uczestniczyć w pokazie Tesli (tańczącego pioruna), pograć w robo futbol oraz obejrzeć taniec robotów.

Największą jednak uwagę przykuwała strefa wirtualnej rzeczywistości, gdzie uczniowie mogli nie tylko pograć w różnorodne gry, ale również przeżyć lot paralotnią i podziwiać piękno krajobrazów z lotu ptaka.

Po południu pojechaliśmy na Wrocławki Rynek,  gdzie trwa przepiękny Jarmark Bożonarodzeniowy. W powietrzu unosiła się magia świąt,  a na uczniów czekała moc świątecznych niespodzianek i atrakcji.