The Voice Kids

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » The Voice Kids

The Voice Kids

W pierwszy dzień wiosny w naszej szkole odbył się talent show The Voice Kids.

W fotelach trenerskich zasiadły wspaniałe jurorki: pani Justyna, pani Ania oraz pani Natalia i pani Kasia, które musiały przekonać utalentowanych uczestników do dołączenia WŁAŚNIE do ich drużyny. A próbowały na różne sposoby. W konkursie wystąpiło 21 uzdolnionych wokalistów, którzy zaskoczyli wszystkich świetnie dobranym repertuarem i interpretacją. Obok piosenek w języku polskim, pojawiły się utwory w języku angielskim. Do finału przeszli Natalia Bałanda, Oliwia Szymczyk,  Kalina Aksamit i Lena Czajka oraz Filip Mika, Olga Niemczynowicz i Antonina Bałanda. Po burzliwych obradach zwycięzcą pierwszej edycji The Voice Kids w kategorii klas I-III została Oliwia Szymczyk. Wyróżnienie zdobyła Natalia Bałanda. Zwycięzcą w kategorii klas IV-VI został Filip Mika. Wyróżnienie zdobyła Olga Niemczynowicz. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy też do obejrzenia FILMU