Ferie 2018 - dzień ósmy

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Ferie 2018 - dzień ósmy

Ferie 2018 - dzień ósmy

Dziś odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których dzieci tworzyły wspaniałe prace wykonywane techniką łączoną. Tematem prac była ZIMA.

Dzieci mogły wykazać się kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi. Powstawały obrazki, a także prace przestrzenne, przy użyciu tradycyjnych farb, kredek, flamastrów, plasteliny, bibuły, ale także ze skrawków materiału, papieru, wycinków z gazet, drobnych ziaren a nawet z mąki „udającej” śnieg. Inspirująca Pani Zima rozbudziła fantazję naszych uczniów. Pomysłów było bez liku a efekty zadziwiające. Urządziliśmy konkurs na najlepszą pracę. Na Feriadzie Artystycznej nie mogło się obyć bez seansu filmowego. Na zakończenie obejrzeliśmy zatem film  pt. : „Mega umysł”, zajadając smaczny popcorn.