Dzieci na trybunach

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzieci na trybunach

Dzieci na trybunach

Po raz ósmy piłkarski Śląsk uczył swoich najmłodszych kibiców dopingu podczas meczu na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Dzięki zaangażowaniu pani Natalii uczniowie z Włodowic pojawili się na wszystkich spotkaniach WKS-u z dziećmi.  

Dla części z najmłodszych kibiców była to nie tylko pierwsza wizyta na tak ogromnym stadionie (40 tysięcy widzów), ale i w równie dużym mieście co Wrocław. Dotarliśmy na stadion sporo przed czasem i spokojnie mogliśmy usiąść na trybunie, którą zapełniło później aż 5 tysięcy młodych widzów.

 

Sam mecz zaczął się spokojnie, w pierwszej połowie nie padła żadna bramka. W drugiej części spotkania do siatki pierwsi trafili rywale wrocławian, gracze Górnika Łęczna. Na odpowiedź Śląska trzeba było czekać zaledwie kilka minut. Zwycięstywo w ostatniej minucie meczu zapewnił WKS-owi Sebastian Mila.

 

Dzieci z naszej szkoły kibicowały dzielnie i głośno, co wychwycił fotograf Śląska. Zdjęcie dziewczynek z klasy II ilustruje artykuł o dziecięcym dopingu na oficjalnej stronie internetowej klubu: http://slaskwroclaw.pl/strona/aktualnosci/8-raz-uczylismy-dopingu-12834960

 

Śpiący i zadowoleni około pierwszej w nocy wróciliśmy do Włodowic. Za organizację wyjazdu podziękowania należą się pani Natalii, a za wykonanie świetnych zdjęć i pomoc w opiece nad dziećmi – Romanowi Proszkowi.  

Opracowanie: szkolnastrona.pl