Dzieci na trybunach

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Dzieci na trybunach

Dzieci na trybunach

21 października pojechaliśmy do Wrocławia na spotkanie miejscowego Śląska z Jagiellonią Białystok w ramach Pucharu Polski. Po raz kolejny skorzystaliśmy z zaproszenia naszego ulubionego klubu do wzięcia udziału w akcji "Dzieci na trybunach".

Wraz z panią Basią, panią Natalią i panem Grzegorzem do stolicy Dolnego Śląska udało się 20 dzieci. Po wejściu na stadion rozpoczęliśmy doping dla WKS-u i cieszyliśmy się oglądanym na żywo sportowym widowiskiem. Niestety Śląsk Wrocław przegrał 0-1 i tym samym odpadł z rozgrywek, ale mimo to ten wyjazd możemy zaliczyć do udanych. Wróciliśmy do domów bardzo późno, a zmęczenie niektórym dawało się we znaki już w autobusie. Teraz pozostało nam czekać na kolejne zaproszenie i kolejny mecz! HEJ ŚLĄSK!