Wybory do Samorządu Szkolnego 2016/17

Jesteś tu: » Strona startowa » Samorząd Uczniowski » Wybory do Samorządu Szkolnego 2016/17

Wybory do Samorządu Szkolnego 2016/17

Wybory organizowaliśmy w tym roku w ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej Samorządy mają głos. Pocztą otrzymaliśmy materiały promocyjne, a w Internecie czekał scenariusz wyborów i wzory kart do głosowania.

Na tydzień przed wyborami zaplanowanymi na 30 września, w szkole pojawiły się plakaty wyborcze dziesiątki kandydatów, w czym szczególnie pomysłowy okazał się Miłosz z klasy VI. Głosowanie przebiegło sprawnie, komisja nie dopatrzyła się nieprawidłowości i nieważnych głosów. Przewodniczącym został Maks Wnęk z klasy III, któremu serdecznie gratulujemy i życzymy udanej pracy. Funkcję jego zastępców pełnić będą Ola Kloc, Julia Fiedorowicz i Miłosz Ważny, którzy uzyskali takie samo poparcie wyborców. Opiekować się Samorządem będzie pani Kinga Rogoza.

W gimnazjum funkcję opiekuna objęła po demokratycznym głosowaniu pani Anna Furs-Zalewska, która wciąż jednak czeka na swój Samorząd, który wybrany zostanie w piątek ósmego października.

Podsumowanie wyborów do SU:

Przewodniczący: Maks Wnęk

Zastępcy: Ola Kloc, Julia Fiedorowicz, Miłosz Ważny

Członkowie Samorządu: Natalia Bałanda, Jagoda Ciupa, Maja Prusak, Jagoda Juszko, Kinga Wawrzyniak, Filip Mika

Opiekunowie Samorządu: Kinga Rogoza (SP), Anna Furs-Zalewska (GIM)