Zbiórka karmy i odwiedziny w schronisku

Jesteś tu: » Strona startowa » Samorząd Uczniowski » Zbiórka karmy i odwiedziny w schronisku

Zbiórka karmy i odwiedziny w schronisku

Przez trzy tygodnie dzieci ze szkoły podstawowej zbierały karmę dla zwierząt, którą przeznaczyliśmy na potrzeby Fundacji Pod Psią Gwiazdą.

Zbiórkę rozpoczęła wizyta przedstawicieli schroniska wraz z podopiecznymi w naszej szkole, podczas której opowiadali jak działa fundacja i czego najbardziej potrzeba zwierzętom. Następnie dzieci przygotowały plakaty i zbiórka ruszyła. Najwięcej karmy zebrała klasa III i to właśnie jej uczniowie wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego pojechali zawieźć karmę do fundacji koło Polanicy Zdrój.

Na miejscu dzieci poznały pensjonariuszy fundacji, mogły pobawić się z psami, a jednego z nich, Barona, wyprowadziły na spacer.

W imieniu Psiej Gwiazdy i SU serdecznie dziękujemy za każdą ofiarowaną paczkę karmy!