Samorządowe spotkanie

Jesteś tu: » Strona startowa » Samorząd Uczniowski » Samorządowe spotkanie

Samorządowe spotkanie

29 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował spotkanie z przewodniczącą Rady Gminy p. Teresą Październiak. Wzięli w nim udział  uczniowie klas 4–6.

Składało się ono z dwóch części: w pierwszej uczniowie chcieli się dowiedzieć, czym zajmuje się przewodnicząca w gminie, jakie zadania wykonuje itp. Natomiast w drugiej części zostały zaprezentowane wyniki ankiety, którą uczniowie przeprowadzili w marcu i chcieli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dotyczące szkoły i jej najbliższego otoczenia. Spotkanie było bardzo interesujące, przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Uczestnicy mieli liczne pytania, na które otrzymywali wyczerpującą i konkretną odpowiedź ze strony naszego gościa. Mieliśmy okazję dowiedzieć się jak wiele zostało już zrobione we Włodowicach.