WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Jesteś tu: » Strona startowa » Samorząd Uczniowski » WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Kończy się pierwszy miesiąc nauki, więc czas wybrać nowy samorząd uczniowski....

Dnia 1 października wszyscy uczniowie wzięli udział w debacie przedwyborczej.Po prezentacji kandydatów każdy mógł zadać pytanie do programu wyborczego. Po czym odbyło się tajne głosowanie i wrzucanie list do prawdziwej urny. Po przeliczeniu głosów uformował się nowy Samorząd Uczniowski w składzie:

przewodnicząca- Emilia Jeziorek

zastępca - Aleksandra Pasiut

skarbnik - Angelika Micielska ( przedstawicielka gimnazjum)

członkowie - Dariusz Podeszko, Wiktor Twardowski

Opiekunami samorządu zostali: