Zwycięstwo na Halowym Turnieju Piłki Nożnej!

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Zwycięstwo na Halowym Turnieju Piłki Nożnej!

Zwycięstwo na Halowym Turnieju Piłki Nożnej!

20 września w Bożkowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Nowa Ruda - był on organizowany w ramach otwarcia nowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny: pierwszą tworzył rocznik 2007 i 2008, a drugą 2009 i 2010.

Obie drużyny zdominowały rozgrywki wygrywając z zespołami z Bożkowa oraz Czerwieńczyc, w których składach znajdowali się nie tylko rówieśnicy, ale również o starsi koledzy i koleżanki. W starciu między sobą zespoły połączyły siły - chłopcy z roczników 2007 i 2008 zagrali między sobą pierwszą połowę, a roczniki 2009 i 2010 między sobą drugą połowę.

W ostatecznym rozrachunku obie drużyny zajęły pierwsze i drugie miejsce w turnieju, zdobywając tym samym Puchar Wójt Gminy Nowa Ruda! Każdy z zawodników został uhonorowany pamiątkowym dyplomem i medalem.

Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie, a rodzicom za pomoc w zapewnieniu transportu oraz doping podczas turnieju!

Skład 2007/08: Wnęk Maksymilian, Nowak Wiktor, Pasek Adrian, Majka Wojciech, Kozłowski Adrian, Bokuniewicz Jan, Murawski Szymon, Murawski Mikołaj.

Skład 2009/10: Skwark Jakub, Walczak Kajetan, Majka Bartosz i gościnnie: Woronowicz Szymon, Mrozek Maciej, Kalicki Olivier, Jagielski Miłosz.

Bramki: Murawski Szymon (4), Pasek Adrian, Majka Wojciech (po 3), Jagielski Miłosz, Walczak Kajetan (po 2), Skwark Jakub, Kalicki Olivier, Murawski Mikołaj, Majka Bartosz (po 1).