Mikołajkowe Zawody Pływackie

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy naszych uczniów » Mikołajkowe Zawody Pływackie

7 grudnia 2017 r. na basenie CTS w Nowej Rudzie - Słupcu odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie. Jak co roku na imprezę przybył pomocnik św. Mikołaja i obdarował wszystkich uczestników słodkościami.

Stało się  już tradycją, że nasza szkoła osiąga w tych zawodach sukcesy.

Najwyższe lokaty w swoich kategoriach zajęli:

Ines Szydełko kl. VI 1 m styl grzbietowy 23,37 sek

Zuzanna Kozłowska, kl. VI 1 m styl klasyczny 23,49 sek. Tym wynikiem zdobyła również najwięcej punktów, aż 185.

Jakub Mastalerz, kl. VI 1 m styl klasyczny 25,67 sek

Miejsce na podium zdobył również Krzysiu Gajewski z  kl. IV plasując się na miejscu trzecim w  stylu dowolnym z czasem 26,82 sek. Tuż za nim miejsce IV „wypływał” jego klasowy kolega Bartek Złotnik 27,90 sek.

A oto pozostałe wyniki:

1. Kajetan Wesołowski, kl. III 5  m styl grzbietowy czas 33,34 sek (kat. lat 8 )
  2. Jakub Derencz, kl. III 6  m styl grzbietowy 36,78 sek (kat. lat 8 )
  3. Adrian Kozłowski, kl. III 7 m styl grzbietowy 28,30 sek (kat. lat 9)
  4. Maja Prusak, kl. IV 11 m styl grzbietowy 30,56 sek (kat. lat 9)
  5. Zofia Derencz, kl. IV 15 m styl grzbietowy 33,41 sek (kat. lat 9)
  6. Bartosz Złotnik, kl. IV 4 m styl dowolny 27,90 sek (kat. lat 9)
  7. Olga Cywińska, kl. V 6 m styl grzbietowy 29,57 sek (kat. lat 11)

Powyższe wyniki sprawiły, że w statystyce medalowej uplasowaliśmy się na IV miejscu. Wszystkim naszym pływakom gratulujemy!

Opracowanie: szkolnastrona.pl