English Teaching Activities 2016-2017

Jesteś tu: » Strona startowa » English Teaching Activities » English Teaching Activities 2016-2017

English Teaching Activities 2016-2017

W nowym roku szkolnym uczniowie szkoły podstawowej mają okazję po raz kolejny uczestniczyć w ścieżce English Teaching Activities. Program został stworzony przez Polsko Amerykańską Fundację Wolności, a jego głównym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Chętne dzieci z klas 1-3 uczestniczą w zajęciach kółka teatralnego. Oprócz odgrywania przedstawień teatralnych w języku obcym, młodzi aktorzy rozwijają swoją aktywność twórczą uczestnicząc w różnorodnych grach teatralnych. Dodatkowo oglądają angielskie bajki,   utrwalają i wzbogacają czynne słownictwo oraz realizują się artystyczne. 
Uczniowie z klas IV-VI prowadzą blog internetowy w języku angielskim. To oni mają wpływ na jego wygląd i treść. Jest to miejsce, gdzie będą pisać o wszystkim, co ich interesuje: o sobie, szkole, polskich tradycjach i obyczajach. W miarę możliwości będą również nagrywać krótkie filmiki i dodawać je na bloga. Za nimi już pierwsze wpisy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na www.ourwindowonpoland.blogspot.com i życzymy miłej lektury.  

Opracowanie: szkolnastrona.pl