Wizyta p. Douglasa Ades

Jesteś tu: » Strona startowa » English Teaching Activities » Wizyta p. Douglasa Ades

Wizyta p. Douglasa Ades

16 maja z pewnością pozostanie w pamięci uczniów gimnazjum. Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, która jest fundatorem Programu English Teaching. Nasi uczniowie do tej pory uczestniczyli w dwóch edycjach tego projektu.Poniżej zamieszczamy list, który otrzymaliśmy po wizycie p. Douglasa Ades i p. Elżbiety Dec.

p. Anna Grzybowska, Dyrektor
p. Urszula Bieda, nauczycielka, koordynator
p.  Kinga Rogoza, nauczycielka
p. Anna Murawska-Derencz, nauczycielka

Szanowna Pani Dyrektor,
Szanownae Panie,

Pragnę serdecznie podziękować za zaproszenie, gościnę oraz możliwość spotkania z Paniami oraz uczniami Zespołu Edukacyjnego we Włodowicach Wizyta w szkole była dla mnie i mojej żony niezwykle miłym przeżyciem.  Spotkanie z uczniami, pokazało jak bardzo potrzebne są podobne inicjatywy.  Byliśmy mile zaskoczeni wysokim poziomem języka angielskiego w obydwu grupach.  Chciałbym pogratulować Pani Dyrektor oraz nauczycielom tak doskonale prowadzonej szkoły, czego dowodem sa mądrzy, kreatywni, ciekawi świata i radośni uczniowie.  Ich aktywne uczestniczenie w lekcji angielskiego i bardzo ciekawe pytania, które przygotowali były dowodem na to, ze fundusze przekazane przez Polsko-Amerykańska Fundację Wolności z pewnością zostały dobrze wykorzystane.  Jestem niezmiernie szczęśliwy, ze mogłem choć trochę urozmaicić program nauczania w Państwa szkole.Mam nadzieję, że będziemy mogli również w przyszłości odwiedzić szkołę we Włodowicach oraz uczącą się w niej młodzież.  Życzę Paniom oraz całej kadrze nauczycielskiej dalszych sukcesów dydaktycznych i wychowawczych, a uczniom doskonałych ocen na świadectwach.
Bardzo dziękujemy za upominki wykonane przez uczniów oraz tomik opowiadań i poezji autorstwa uczniów szkoły we Włodowicach, które są miłą pamiątką naszej wizyty.

Płytkę ze zdjęciami z naszych zajęć wyślemy pocztą.

Jeszcze raz dziękuję i pozostaję z poważaniem,
Douglas Ades (i Elżbieta Dec)