Koło języka angielskiego dla klas I-III

Jesteś tu: » Strona startowa » Szkoła na FALI » Rozwijamy talenty. Poszerzamy horyzonty » Koło języka angielskiego dla klas I-III

Koło języka angielskiego dla klas I-III

Głównym celem zajęć jest rozwijanie wszystkich sprawności językowych z naciskiem na mówienie. Uczniowie wykonują ciekawe projekty plastyczne oraz uczestniczą w różnorodnych grach i zabawach językowych, dzięki którym poznają nowe słownictwo i ćwiczą struktury gramatyczne.

Dzieci nauczyły się nazw pokoi w domu oraz w grupach wykonały „wiszące latarenki” (plakaty z meblami); wypakowały walizkę z kolorowymi ubraniami, które następnie powiesiły na sznurku. Brały także udział w pokazie mody, podczas którego, chodząc po wybiegu, opisywały swój strój. Grupa uczniów wzięła również udział w konkursie teatralnym „Curtain up”, w którym zaprezentowała przedstawienie „The three Billy Goats Gruff.” Swoim występem dzieci wywalczyły pierwsze miejsce.