Klub Bezpiecznego Puchatka

Jesteś tu: » Strona startowa » Klub Bezpiecznego Puchatka » Klub Bezpiecznego Puchatka

Klub Bezpiecznego Puchatka

Pierwszy dzień w szkole to wielkie wydarzenie dla każdego dziecka. Wkracza ono w nową rzeczywistość, która wymaga od niego większej samodzielności i odpowiedzialności.

Okres szkoły to czas wspaniałej przygody: poznawanie świata, zawieranie nowych znajomości, zdobywanie ważnych umiejętności. Przed Pierwszoklasistami zupełnie nowe wyzwania, pierwsze sukcesy i podejmowane bez rodziców decyzje. Rozpoczynają swoją wielką przygodę ze szkołą. Puchatek przygotował  kilka rad, które pomogą dzieciom być zawsze bezpiecznym nawet, gdy nie ma przy nich rodziców i nauczycieli. Ucząc się razem z Puchatkiem, będą bezpieczne w domu, w szkole i w drodze do szkoły.