Letnia Akademia Języka Angielskiego 2014 - dzień piąty

Jesteś tu: » Strona startowa » English Teaching » Letnia Akademia Języka Angielskiego 2014 - dzień piąty

Letnia Akademia Języka Angielskiego 2014 - dzień piąty

Dzisiejszy dzień przebiegł szybko, wręcz za szybko.

Może zacznę od początku …

Pani Ula zaczęła nas budzić o godzinie 7:30, abyśmy zdążyli na śniadanie. Po śniadaniu mieliśmy zajęcia z języka angielskiego. Po odpoczynku mieliśmy zbiórkę przed ośrodkiem, gdzie dowiedzieliśmy się, że będziemy się bawić w podchody. Na samym początku podzieliliśmy się na dwie grupy wiekowe. Zaraz po tym pani Ula wypryskała CAŁY swój spray owadobójczy na nas - dzieci, a końcówkę zostawiła dla siebie. Wyruszyliśmy o godzinie 10:30, a druga grupa pół godziny później. Zabawa była niezwykła… Była radość, była determinacja, był również strach przed przegraną, jak i pragnienie zwycięstwa. Wróciliśmy o godzinie 11:55 a druga grupa z 35 minutowym opóźnieniem. Zaraz po tym mieliśmy okazję popływać rowerkami. Później mieliśmy znowu czas wolny.

Po obiedzie zorganizowaliśmy karaoke, a po nim szybkie ognisko, które zmył deszcz. Osobiście uważam, że właśnie takie dni przepełnione zabawą powinny być cały czas. Czekam na powtórkę.

Julia Łojek