Czy warto się uczyć języków obcych?

Jesteś tu: » Strona startowa » Projekty edukacyjne » Czy warto się uczyć języków obcych?

Czy warto się uczyć języków obcych?

W maju i czerwcu, uczniowie klas 4-6 brali udział w projekcie edukacyjnym języka angielskiego „Czy warto uczyć się języków obcych?”

Na początku uczniowie poznali kilka ciekawostek o językach całego świata. Pracując w grupach metodą burzy mózgów zapisywali swoje pomysły dlaczego ludzie na całym świecie uczą się języków, a następnie prezentowali je na forum klasy. W grupach napisali scenariusz krótkiego filmu w języku angielskim , który miał być ich odpowiedzią na  pytanie kluczowe ”Czy warto uczyć się języków obcych.” Następnie używając aplikacji  nakręcili sceny i gotowe dzieło zaprezentowali  przed swoimi kolegami.