Budzimy talenty. Uczymy się od siebie nawzajem

Jesteś tu: » Budzimy talenty. Uczymy się od siebie nawzajem

Dzień Otwarty w naszej szkole stał się okazją do zaprezentowania efektów naszych działań w czasie realizacji projektu: „W zdrowym  ciele - zdrowy duch”.

Zawierał on treści matematyczno- przyrodnicze dotyczące wpływu aktywności fizycznej na zdrowie i samopoczucie ludzi w różnym wieku. 

W zdrowym ciele zdrowy duch
czytaj więcej

Uczniowie klas I- III wzięli udział w ciekawym projekcie matematyczno- przyrodniczym pt. „Drugie życie makulatury czyli co można zrobić z papieru”.  Głównym jego celem było  poznanie możliwości wykorzystania makulatury (recyklingu). Aby w pełni zrealizować ten cel uczniowie podjęli szereg różnych działań. 

Drugie życie makulatury
czytaj więcej

20 lutego nasi uczniowie mieli możliwość poznania sztuk walki - dzieci miały okazję poćwiczyć karate z Adamem Kowalikiem, który od wielu lat trenuje pochodzącą z Okinawy sztukę walki - Goju-Ryu.

Spotkanie z trenerem sztuk walki
czytaj więcej

Czy wiecie czym jest globalizacja? A co to jest edukacja globalna albo globalna wioska? My - uczniowie klas IV-VI już to wiemy, bo zrealizowaliśmykolejny projekt społeczno-obywatelski "Obywatel świata w globalnym świecie".

Obywatel świata w globalnym świecie
czytaj więcej

W listopadzie i grudniu uczniowie klas I-III uczestniczyli w projekcie edukacyjnym "Poznaj Kraje Europy", który ze względu na nadchodzące święta rozszerzyliśmy o tematy związane ze zwyczajami bożonarodzeniowymi państw europejskich.  

Poznaj kraje Europy
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl