eTwinning z okazji Europejskiego Dnia Języków

Niemieckojęzyczny projekt eTwinning

z okazji Europejskiego Dnia Języków 26.września

Uczniowie klas 4- 8 Szkoły Podstawowej im. Św. Wojciecha we Włodowicach wzięli udział w międzynarodowym projekcie eTwinning w języku niemieckim. Celem projektu było samodzielne wykonanie pocztówek ilustrujących i opisujących szkołę i miejscowość, z której pochodzą oraz rozesłanie ich do partnerów projektu. Nasi uczniowie wykonali tradycyjne ( na papierze) i elektroniczne kartki, które zostały wysłane drogą elektroniczną do szkół  w Finnlandii, Szwecji,Chorwacji, Włoch, Grecji, Macedoni, Litwy, Łotwy, Estoni, Polski, Turcji, Rosji, Azerbejdżanu, Słowacji i Holandii. W projekcie wzięly udział 34 szkoły z całej Europy, od których także otrzymaliśmy wiele pięknych kartek w języku niemieckim.

Koordynator projektu: Grażyna Lawenda

Efekt międzynarodowej współpracy jest tutaj: