Wyprawa pontonami

1.06.2022 uczniowie klas siódmych i ósmej wraz z wychowawcami wybrali się na dzień pełen atrakcji.

Rozpoczęliśmy od Starego Folwarku, który pamięta wiele niesamowitych historii z przeszłości Dolnego Śląska. Każda komnata wciąga w świat intelektualnych zagadek, wielkich tajemnic i zadań manualnych, z którymi może sobie poradzić tylko sprawny umysł. Kolejna atrakcja to Paintball. Zakładasz spodnie i bluzę moro, na twarzy rysujesz wojenne znaki. Kamuflaż pomoże ci się ukryć w zaroślach. Zakładasz maskę, ładujesz markera i jesteś gotowy do starcia!
Centralną atrakcją był natomiast spływ pontonami, Trasa spływu pontonem, przebiega przez Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej, uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Uczniowie mieli okazje poćwiczyć współpracę od której zależy sprawność przemieszczania się po wodzie. Pogoda sprzyjała, uczniowie sumiennie wiosłowali i tylko czasem jakaś bitwa na chlapnie wzbudzała więcej uśmiechu i radości.