Dzień Patrona Szkoły

Św. Wojciech zgromadził społeczność szkolną na uroczystym apelu. Pogoda tym razem dopisała i apel mógł odbyć się na podwórku szkolnym w słonecznej aurze. Nasi uczniowie przygotowali recytację wierszy o świętym Wojciechu oraz zaprezentowali jego biografię. Podczas apelu nagrodzeni zostali laureaci szkolnego konkursu plastycznego: "Patron Szkoły".
Po apelu uczniowie wraz z nauczycielami zwiedzili mobilną wystawę użyczoną przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie oraz zrealizowali projekt edukacyjny "Legenda o św. Wojciechu z drzwi gnieźnieńskich".
Świętując nie zapomnieliśmy o słodkich przekąskach i wspólnie spędzonym czasie. Całej społeczności szkolnej: nauczycielom, rodzicom, uczniom, pracownikom szkoły oraz przyjaciołom życzymy wszystkiego najlepszego z okazji wspólnego święta.